Mūsu  gruminga salons

Gaidām visus pūkainos četrkājainos draugus mūsu skaistuma in veselības studijā mājdzīvniekiem!

Frizētava suņiem un kaķiem
Gruminga salons
Suņu kaķu frizētava

Ar ko mēs atšķiramies no citiem saloniem?

1. Pie mums strādā profesionāļi

Mūsu grumeri pastāvīgi pilnveido savas zināšanas, apmeklējot Eiropas un pasaules vadošo grumeru seminārus un meistarklases. Mūsu uzņēmums pats organizē šāda veida pasākumus ne tikai mūsu meistaru kvalifikācijas pacelšanai, bet arī visā Latvijā, Igaunijā un Lietuvā strādājošo meistaru apmācībai. Foto no mūsu rīkotajiem gruminga semināriem ir iespējams apskatīties šeit.

2. Mēs lietojam tikai profesionālo kosmētiku, kas izstrādāta tieši kaķu un suņu spalvas un ādas kopšanai

Mūsu klientu spalvas un ādas kopšanai mēs izmantojam tikai profesionālo kosmētiku - Pure Paws (ASV), #1 All Systems (ASV), Ladybel (Francija), Iv San Bernard (Itālija). Pastāvīgi apmeklējot gruminga salonu un lietojot kvalitatīvu kosmētiku, Jūsu mīluļa āda un spalva vienmēr būs optimālā kondīcijā, kā arī Jums pašiem būs vieglāk kopt Jūsu mīluļa spalvu mājās.

3. Mēs rūpējamies par Jūsu mīluļu drošību

Mūsu salonā ir speciāls aprīkojums un aksesuāri, kuri ir speciāli domāti gruminga saloniem (drošības cilpas, neslīdošas virsmas uz galdiem un vannās, stabili stacionārie galdi un elektriski pacēlāmais galds, kurš var izturēt pat vislielākos suņus).

4. Mūsu meistari vienmēr iedos rekomendācijas Jūsu mīluļa ādas un spalvas kopšanas jautājumos, kā arī palīdzēs izvēlēties pareizu un kvalitatīvu kosmētiku Jūsu mīlulim absolūti BEZMAKSAS.

5. Mierīga, komfortabla atmosfēra un laimīgi klientihttps://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/hairdressers-services-washing/dkhnn.html

Mēs piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

- mazgāšana,

- higiēna,

- savēlumu atšķetināšana,

- nagu griešana,

- ausu tīrīšana,

- frizēšana pēc šķirnes standarta vai saimnieka vēlmēm,

- trimmings,

- sagatavošana izstādēm,

- bezmaksas konsultāciju sniegšana Jūsu mīluļa ādas un spalvas kopšanas jautājumos.https://www.ss.lv/msg/lv/animals/dogs/hairdressers-services-washing/eecok.html

Pieteikties uz SPA un skaistumkopšanas procedūrām var pa telefonu:(+371)20238238

Kosmētika, ko mēs izmantojam suņu un kaķu grumingam:


0
SIA Birma PETS | 2016 | All Rights Reserved  |  Noteikumi |  Kontakti  |  Sīkfaili  

 .